فروش - زمین 3153 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
980 000 €
310 €/m²
Property 52484 photo 1
Property 52484 photo 2
Property 52484 photo 3
Property 52484 photo 4
Property 52484 photo 5
Property 52484 photo 6
Property 52484 photo 7
Property 52484 photo 8
  • کد شی 52484
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 3153 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 1800 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش زمین 3153 متر مربع در لیماسول.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 000 000 € 178 €/m²
  • کد شی 35997
  • مربع متر 5600 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
990 000 € 211 €/m²
  • کد شی 36538
  • مربع متر 4683 m²
  • فاصله تا دریا 52 m
فروش
1 200 000 € 1 000 000 € 83 €/m²
  • کد شی 37033
  • مربع متر 11914 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
825 000 € 191 €/m²
  • کد شی 37479
  • مربع متر 4300 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
900 000 € 64 €/m²
  • کد شی 37480
  • مربع متر 14000 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
850 000 € 263 €/m²
  • کد شی 40530
  • مربع متر 3222 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
1 280 000 € 67 €/m²
  • کد شی 41151
  • مربع متر 19000 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
1 300 000 € 117 €/m²
  • کد شی 44446
  • مربع متر 11085 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
950 000 € 707 €/m²
  • کد شی 46166
  • مربع متر 1342 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
1 200 000 € 112 €/m²
  • کد شی 48669
  • مربع متر 10632 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه