فروش - زمین 4300 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
825 000 €
191 €/m²
Property 37479 photo 1
Property 37479 photo 2
  • کد شی 37479
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 4300 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 1300 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

توضیحات

برای فروش زمین 4300 متر مربع در لیماسول. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
950 000 € 235 €/m²
  • کد شی 23903
  • مربع متر 4028 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
750 000 € 143 €/m²
  • کد شی 28896
  • مربع متر 5217 m²
  • فاصله تا دریا 2300 m
فروش
1 000 000 € 312 €/m²
  • کد شی 32180
  • مربع متر 3200 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
1 100 000 € 303 €/m²
  • کد شی 32207
  • مربع متر 3625 m²
  • فاصله تا دریا 950 m
فروش
780 000 € 760 €/m²
  • کد شی 32523
  • مربع متر 1026 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
900 000 €
  • کد شی 35318
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
1 000 000 € 178 €/m²
  • کد شی 35997
  • مربع متر 5600 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
990 000 € 211 €/m²
  • کد شی 36538
  • مربع متر 4683 m²
  • فاصله تا دریا 52 m
فروش
1 200 000 € 1 000 000 € 83 €/m²
  • کد شی 37033
  • مربع متر 11914 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
825 000 € 191 €/m²
  • کد شی 37479
  • مربع متر 4300 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m

اشتراک خبرنامه