530 000 € 380 000 €
90 €/m²
Property 52598 photo 1
Property 52598 photo 2
Property 52598 photo 3
Property 52598 photo 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bedrooms: 3
  • فاصله از دریا: 100 m

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش زمین 4200 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
600 000 € 42 €/m²
  • کد شی 65816
  • مربع متر 14000 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
650 000 € 134 €/m²
  • کد شی 24183
  • مربع متر 4834 m²
  • فاصله تا دریا 3300 m
فروش
480 000 € 1263 €/m²
  • کد شی 50582
  • مربع متر 380 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
500 000 € 33 €/m²
  • کد شی 44871
  • مربع متر 15000 m²
  • فاصله تا دریا 27000 m
فروش
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • کد شی 63904
  • مربع متر 24000 m²
  • فاصله تا دریا 450 m
فروش
525 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 34771
  • مربع متر 210 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 46787
  • مربع متر 20000 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
430 000 € 73 €/m²
  • کد شی 55851
  • مربع متر 5834 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
640 000 € 89 €/m²
  • کد شی 63552
  • مربع متر 7142 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m

اشتراک خبرنامه