فروش - اپارتمان 105 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال فیلوتی
336 000 €
3200 €/m²
Property 5299 photo 1
Property 5299 photo 2
Property 5299 photo 3
Property 5299 photo 4
Property 5299 photo 5
Property 5299 photo 6
Property 5299 photo 7
Property 5299 photo 8
Property 5299 photo 9

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 20000 m
  • فاصله از فرودگاه: 15 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 105 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی, انبار.

این آپارتمان در منطقه فیلوتئا واقع شده است. سیم کشی برای تهویه مطبوع ، زنگ هشدار ، تلویزیون ماهواره ای وجود دارد.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
300 000 € 3529 €/m²
  • کد شی 57748
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
365 000 € 4866 €/m²
  • کد شی 57974
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
344 000 € 5134 €/m²
  • کد شی 57977
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3
فروش
339 000 € 4985 €/m²
  • کد شی 57978
  • مربع متر 68 m²
  • Rooms 3
فروش
419 000 € 5513 €/m²
  • کد شی 57983
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 58058
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 3850 €/m²
  • کد شی 58061
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
300 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 58241
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
305 000 € 3388 €/m²
  • کد شی 58382
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
497 000 € 4688 €/m²
  • کد شی 58947
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه