420 000 €
7241 €/m²
Property 65475 photo 1
Property 65475 photo 2
Property 65475 photo 3
Property 65475 photo 4
Property 65475 photo 5
Property 65475 photo 6
Property 65475 photo 7
Property 65475 photo 8
Property 65475 photo 9
Property 65475 photo 10
Property 65475 photo 11

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • سال ساخت: 2005
  • سال نوسازی: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره
  • Golden Visa

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 58 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح منطقه {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
388 500 € 3407 €/m²
  • کد شی 5287
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 4
فروش
360 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 12056
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
360 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 49270
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 5
فروش
360 000 € 4800 €/m²
  • کد شی 54558
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
351 000 € 4443 €/m²
  • کد شی 56254
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 2095 €/m²
  • کد شی 59653
  • مربع متر 167 m²
  • Rooms 3
فروش
360 000 € 2880 €/m²
  • کد شی 62111
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
350 000 € 4268 €/m²
  • کد شی 65048
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 4216 €/m²
  • کد شی 65229
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 4
فروش
350 000 € 2941 €/m²
  • کد شی 65643
  • مربع متر 119 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه