فروش - اپارتمان 84 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز گالاتسی
240 000 €
2857 €/m²
Property 53233 photo 1

Details

  • سال ساخت: 2011
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 84 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین پارکینگ اختصاصی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
220 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 57476
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 2577 €/m²
  • کد شی 57508
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 57563
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 2783 €/m²
  • کد شی 57681
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 4464 €/m²
  • کد شی 57690
  • مربع متر 56 m²
  • Rooms 2
فروش
300 000 € 3529 €/m²
  • کد شی 57748
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
208 000 € 2418 €/m²
  • کد شی 57841
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 2
فروش
215 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 57843
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 2
فروش
344 000 € 5134 €/m²
  • کد شی 57977
  • مربع متر 67 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه