فروش - اپارتمان 117 m² در آتن

یونان آتیکا حومه پیرئوس کراتسینی
345 000 €
2949 €/m²
Property 54378 photo 1
Property 54378 photo 2
Property 54378 photo 3
Property 54378 photo 4
Property 54378 photo 5
Property 54378 photo 6
Property 54378 photo 7
Property 54378 photo 8
Property 54378 photo 9
Property 54378 photo 10
Property 54378 photo 11

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 2003
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 117 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت, 2 انبار. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
300 000 € 2173 €/m²
  • کد شی 4653
  • مربع متر 138 m²
  • Rooms 4
فروش
336 000 € 3200 €/m²
  • کد شی 5299
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 3200 €/m²
  • کد شی 10967
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
315 000 € 3150 €/m²
  • کد شی 15142
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
315 000 € 2520 €/m²
  • کد شی 36888
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
300 000 € 2912 €/m²
  • کد شی 38027
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 5
فروش
305 000 € 2033 €/m²
  • کد شی 38066
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 1306 €/m²
  • کد شی 38084
  • مربع متر 245 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 2608 €/m²
  • کد شی 42575
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 2253 €/m²
  • کد شی 42667
  • مربع متر 142 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه