فروش - اپارتمان 100 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شرق گراکاس
370 000 €
3700 €/m²
Property 61748 photo 1
Property 61748 photo 2
Property 61748 photo 3
Property 61748 photo 4
Property 61748 photo 5
Property 61748 photo 6
Property 61748 photo 7
Property 61748 photo 8

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 13000 m
  • فاصله از فرودگاه: 16 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 100 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
426 000 € 3276 €/m²
  • کد شی 65119
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
410 000 € 4939 €/m²
  • کد شی 65222
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
431 000 € 5192 €/m²
  • کد شی 65223
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
452 000 € 5445 €/m²
  • کد شی 65224
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
495 000 € 5963 €/m²
  • کد شی 65225
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 4216 €/m²
  • کد شی 65229
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 4
فروش
385 000 € 4010 €/m²
  • کد شی 65230
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 3265 €/m²
  • کد شی 65250
  • مربع متر 98 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 65252
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 4
فروش
510 000 € 3187 €/m²
  • کد شی 65254
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه