300 000 €
3659 €/m²
Property 60429 photo 1
Property 60429 photo 2
Property 60429 photo 3
Property 60429 photo 4
Property 60429 photo 5
Property 60429 photo 6
Property 60429 photo 7
Property 60429 photo 8

Details

  • طبقه: طبقه 6
  • سال ساخت: 1992
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 460 m
  • فاصله از فرودگاه: 42 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 82 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
320 000 € 5818 €/m²
  • کد شی 59634
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
350 000 € 2095 €/m²
  • کد شی 59653
  • مربع متر 167 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 4743 €/m²
  • کد شی 59669
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 3662 €/m²
  • کد شی 59800
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 3614 €/m²
  • کد شی 59801
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 3670 €/m²
  • کد شی 59803
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 3787 €/m²
  • کد شی 59804
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 4492 €/m²
  • کد شی 59830
  • مربع متر 69 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 4324 €/m²
  • کد شی 59869
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه