فروش - اپارتمان 80 m² در آتن

یونان آتیکا حومه پیرئوس پراما
210 000 € 205 000 €
2563 €/m²
Property 54495 photo 1
Property 54495 photo 2
Property 54495 photo 3
Property 54495 photo 4
Property 54495 photo 5
Property 54495 photo 6
Property 54495 photo 7
Property 54495 photo 8
Property 54495 photo 9
Property 54495 photo 10
Property 54495 photo 11
Property 54495 photo 12
Property 54495 photo 13
Property 54495 photo 14
Property 54495 photo 15
Property 54495 photo 16
Property 54495 photo 17
Property 54495 photo 18
Property 54495 photo 19
Property 54495 photo 20
Property 54495 photo 21
Property 54495 photo 22
Property 54495 photo 23

Details

  • طبقه: طبقه 4
  • سال ساخت: 2008
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 225 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 80 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, 2 انبار. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
260 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 59419
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3
فروش
200 000 € 3508 €/m²
  • کد شی 59435
  • مربع متر 57 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 59439
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 5681 €/m²
  • کد شی 59452
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 59610
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
300 000 € 3614 €/m²
  • کد شی 59801
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
290 000 € 3670 €/m²
  • کد شی 59803
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 3787 €/m²
  • کد شی 59804
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 4492 €/m²
  • کد شی 59830
  • مربع متر 69 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه