110 000 €
96 €/m²
Property 54680 photo 1
Property 54680 photo 2
Property 54680 photo 3
Property 54680 photo 4
Property 54680 photo 5

Details

  • Floor area ratio: 0,7
  • فاصله از دریا: 19000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 2 km
  • فاصله از فرودگاه: 24 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 1145 متر مربع در حومه تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 480 متر مربع

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
100 000 € 12 €/m²
  • کد شی 34662
  • مربع متر 7900 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
110 000 € 156 €/m²
  • کد شی 34976
  • مربع متر 705 m²
  • فاصله تا دریا 15000 m
فروش
130 000 € 118 €/m²
  • کد شی 35075
  • مربع متر 1100 m²
  • فاصله تا دریا 16000 m
فروش
96 000 € 120 €/m²
  • کد شی 35523
  • مربع متر 800 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
90 000 € 14 €/m²
  • کد شی 36463
  • مربع متر 6100 m²
  • فاصله تا دریا 15000 m
فروش
120 000 € 31 €/m²
  • کد شی 36571
  • مربع متر 3800 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
130 000 € 287 €/m²
  • کد شی 39854
  • مربع متر 452 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
100 000 € 13 €/m²
  • کد شی 41977
  • مربع متر 7400 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
110 000 € 31 €/m²
  • کد شی 42926
  • مربع متر 3450 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
120 000 € 20 €/m²
  • کد شی 45425
  • مربع متر 5880 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه