فروش - زمین 300 m² در حومه تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه اپانومی
130 000 € 120 000 €
400 €/m²
Property 51607 photo 1
Property 51607 photo 2
Property 51607 photo 3
Property 51607 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 68
  • فاصله از دریا: 3300 m
  • فاصله از فرودگاه: 18 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 300 متر مربع در حومه تسالونیکی. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 180 متر مربع

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
175 000 € 42 €/m²
  • کد شی 40033
  • مربع متر 4100 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
190 000 € 44 €/m²
  • کد شی 46871
  • مربع متر 4250 m²
  • فاصله تا دریا 1600 m
فروش
150 000 € 31 €/m²
  • کد شی 49429
  • مربع متر 4800 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
170 000 € 15 €/m²
  • کد شی 52991
  • مربع متر 11000 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
150 000 € 619 €/m²
  • کد شی 57262
  • مربع متر 242 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
160 000 € 36 €/m²
  • کد شی 58077
  • مربع متر 4400 m²
  • فاصله تا دریا 14000 m
فروش
175 000 € 300 €/m²
  • کد شی 59370
  • مربع متر 583 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
189 000 € 18 €/m²
  • کد شی 59959
  • مربع متر 10251 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
150 000 € 51 €/m²
  • کد شی 61027
  • مربع متر 2900 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه