فروش - اپارتمان 97 m² در آتن

یونان آتیکا حومه پیرئوس موسکاتو
340 000 €
3505 €/m²
Property 55906 photo 1
Property 55906 photo 2
Property 55906 photo 3
Property 55906 photo 4
Property 55906 photo 5

Details

  • سال ساخت: 2023
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 37 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 97 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین شومینه, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
382 000 € 4961 €/m²
  • کد شی 58960
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
498 000 € 4742 €/m²
  • کد شی 58961
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
391 000 € 4654 €/m²
  • کد شی 58962
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
371 000 € 4756 €/m²
  • کد شی 58963
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
479 000 € 4650 €/m²
  • کد شی 58964
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
417 000 € 4738 €/m²
  • کد شی 58965
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
420 000 € 3818 €/m²
  • کد شی 59328
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 5818 €/m²
  • کد شی 59634
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
350 000 € 2095 €/m²
  • کد شی 59653
  • مربع متر 167 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 4743 €/m²
  • کد شی 59669
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه