فروش - اپارتمان 106 m² در آتن

یونان آتیکا حومه پیرئوس موسکاتو
395 000 €
3726 €/m²
Property 55908 photo 1
Property 55908 photo 2
Property 55908 photo 3
Property 55908 photo 4
Property 55908 photo 5

Details

  • سال ساخت: 2023
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 37 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 106 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین شومینه, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
370 000 € 4743 €/m²
  • کد شی 59669
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 4583 €/m²
  • کد شی 59703
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 4324 €/m²
  • کد شی 59869
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
430 000 € 3981 €/m²
  • کد شی 60109
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 4
فروش
515 000 € 4904 €/m²
  • کد شی 60361
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
515 000 € 4904 €/m²
  • کد شی 60362
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5238 €/m²
  • کد شی 60364
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5238 €/m²
  • کد شی 60365
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5238 €/m²
  • کد شی 60366
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 5523 €/m²
  • کد شی 60367
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه