فروش - اپارتمان 64 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Germasogeia
440 000 €
6875 €/m²
Property 55941 photo 1
Property 55941 photo 2
Property 55941 photo 3
Property 55941 photo 4
Property 55941 photo 5
Property 55941 photo 6
Property 55941 photo 7
Property 55941 photo 8
Property 55941 photo 9
Property 55941 photo 10
Property 55941 photo 11
Property 55941 photo 12
Property 55941 photo 13
Property 55941 photo 14
  • کد شی 55941
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 64 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location قبرس () | Germasogeia (لیماسول)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • طبقه: طبقه 1
  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 850 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 64 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
500 000 € 4032 €/m²
  • کد شی 39232
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 3
فروش
588 000 € 3607 €/m²
  • کد شی 39253
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 39670
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
560 000 € 3456 €/m²
  • کد شی 39751
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 7333 €/m²
  • کد شی 40856
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
520 000 € 5909 €/m²
  • کد شی 41266
  • مربع متر 88 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
565 000 € 4747 €/m²
  • کد شی 41269
  • مربع متر 119 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
547 000 € 3506 €/m²
  • کد شی 41272
  • مربع متر 156 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
430 000 € 5972 €/m²
  • کد شی 41273
  • مربع متر 72 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
622 000 € 4676 €/m²
  • کد شی 41303
  • مربع متر 133 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه