فروش - اپارتمان 97 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Germasogeia
550 000 €
5670 €/m²
Property 46944 photo 1
Property 46944 photo 2
Property 46944 photo 3
Property 46944 photo 4
Property 46944 photo 5
  • کد شی 46944
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 97 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location قبرس () | Germasogeia (لیماسول)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • سال ساخت: 2020
  • تعداد اتاق ها: 2
  • Energy Class: الف+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 97 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
470 000 € 3481 €/m²
  • کد شی 47015
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 3636 €/m²
  • کد شی 48572
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 4
فروش
690 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 48936
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
574 000 € 5917 €/m²
  • کد شی 49050
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 3416 €/m²
  • کد شی 49253
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 6382 €/m²
  • کد شی 49491
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
590 000 € 3554 €/m²
  • کد شی 49563
  • مربع متر 166 m²
  • Rooms 4
فروش
555 000 € 4703 €/m²
  • کد شی 49702
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 2
فروش
461 000 € 4852 €/m²
  • کد شی 49717
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
530 622 € 4279 €/m²
  • کد شی 49738
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه