فروش - اپارتمان 83 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب کالیته
347 000 €
4181 €/m²
Property 56253 photo 1
Property 56253 photo 2
Property 56253 photo 3
Property 56253 photo 4
Property 56253 photo 5
Property 56253 photo 6
Property 56253 photo 7

Details

  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 2800 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 83 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
407 000 € 2928 €/m²
  • کد شی 54377
  • مربع متر 139 m²
  • Rooms 3
فروش
360 000 € 4800 €/m²
  • کد شی 54558
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
395 000 € 3726 €/m²
  • کد شی 55908
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 3725 €/m²
  • کد شی 55909
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 4
فروش
465 000 € 4386 €/m²
  • کد شی 55910
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
430 000 € 4300 €/m²
  • کد شی 55911
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 55977
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 3840 €/m²
  • کد شی 55998
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
351 000 € 4443 €/m²
  • کد شی 56254
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه