فروش - اپارتمان 91 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شرق گراکاس
320 000 €
3516 €/m²
Property 61523 photo 1
Property 61523 photo 2
Property 61523 photo 3
Property 61523 photo 4
Property 61523 photo 5
Property 61523 photo 6
Property 61523 photo 7
Property 61523 photo 8
Property 61523 photo 9
Property 61523 photo 10
Property 61523 photo 11

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 2000
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 12830 m
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 91 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
395 000 € 3726 €/m²
  • کد شی 55908
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 3725 €/m²
  • کد شی 55909
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 4
فروش
465 000 € 4386 €/m²
  • کد شی 55910
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
430 000 € 4300 €/m²
  • کد شی 55911
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 55977
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
336 000 € 4048 €/m²
  • کد شی 56251
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
342 000 € 4120 €/m²
  • کد شی 56252
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
347 000 € 4180 €/m²
  • کد شی 56253
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
351 000 € 4443 €/m²
  • کد شی 56254
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4842 €/m²
  • کد شی 56586
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه