530 000 €
2789 €/m²
Property 56279 photo 1
Property 56279 photo 2
Property 56279 photo 3
Property 56279 photo 4
Property 56279 photo 5
Property 56279 photo 6
Property 56279 photo 7
Property 56279 photo 8
Property 56279 photo 9
Property 56279 photo 10
Property 56279 photo 11
Property 56279 photo 12
Property 56279 photo 13
Property 56279 photo 14
Property 56279 photo 15
Property 56279 photo 16
Property 56279 photo 17

Details

  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 14000 m
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

خدمات

  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 190 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, آشپزخانه , 2 دوش. دوبلکس دارای طرح دو نما {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, باغ, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
520 000 € 2872 €/m²
  • کد شی 57304
  • مربع متر 181 m²
  • Rooms 5
فروش
425 000 € 3427 €/m²
  • کد شی 57500
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 4
فروش
590 000 € 4469 €/m²
  • کد شی 58915
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 4
فروش
590 000 € 5514 €/m²
  • کد شی 65060
  • مربع متر 107 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 3787 €/m²
  • کد شی 65439
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 3
فروش
670 000 € 2055 €/m²
  • کد شی 41758
  • مربع متر 326 m²
  • Rooms 6
فروش
435 000 € 3655 €/m²
  • کد شی 57502
  • مربع متر 119 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
440 000 € 2115 €/m²
  • کد شی 61583
  • مربع متر 208 m²
  • Rooms 5
فروش
440 000 € 2115 €/m²
  • کد شی 61581
  • مربع متر 208 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه