590 000 €
5514 €/m²
Property 65060 photo 1
Property 65060 photo 2
Property 65060 photo 3
Property 65060 photo 4
Property 65060 photo 5

Details

  • تعداد طبقات: 6
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: پمپ گرمایش
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2830 m
  • فاصله از فرودگاه: 28 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 107 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 5 شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. طبقه 6 شامل 2 اتاق خواب, دوش. دوبلکس دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, باغ, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه