فروش - دوبلکس 119 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - غرب ایلیون
435 000 €
3655 €/m²
Property 57502 photo 1
Property 57502 photo 2
Property 57502 photo 3
Property 57502 photo 4
Property 57502 photo 5

Details

  • سال ساخت: 2024
  • سیستم گرمایش: گاز
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 38 km

خدمات

  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 119 متر مربع در آتن. خانه واقع در 0 طبقه. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, گاراژ, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
450 000 € 4455 €/m²
  • کد شی 56942
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
620 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 56627
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 5
فروش
350 000 € 4069 €/m²
  • کد شی 65194
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 4
فروش
610 000 € 4621 €/m²
  • کد شی 63730
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 3220 m
فروش
400 000 € 1666 €/m²
  • کد شی 41833
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 6
فروش
355 000 € 3550 €/m²
  • کد شی 56861
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
590 000 € 4469 €/m²
  • کد شی 58915
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 4
فروش
390 000 € 2294 €/m²
  • کد شی 63020
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 5
فروش
600 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 65141
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
520 000 € 3586 €/m²
  • کد شی 55951
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه