670 000 €
2055 €/m²
Property 41758 photo 1
Property 41758 photo 2
Property 41758 photo 3
Property 41758 photo 4
Property 41758 photo 5

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1988
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 15000 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 326 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. طبقه 2 شامل 5 اتاق خواب, آشپزخانه , حمام. دوبلکس دارای طرح دو نما {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
560 000 € 3589 €/m²
  • کد شی 57178
  • مربع متر 156 m²
  • Rooms 4
فروش
810 000 € 5062 €/m²
  • کد شی 64965
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
710 000 € 5634 €/m²
  • کد شی 58916
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 4
فروش
820 000 € 2837 €/m²
  • کد شی 51492
  • مربع متر 289 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
734 000 € 5518 €/m²
  • کد شی 57987
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 5
فروش
680 000 € 4963 €/m²
  • کد شی 58917
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 5
فروش
550 000 € 2558 €/m²
  • کد شی 61592
  • مربع متر 215 m²
  • Rooms 5
فروش
850 000 € 5902 €/m²
  • کد شی 64863
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه