235 000 €
2527 €/m²
Property 56341 photo 1
Property 56341 photo 2
Property 56341 photo 3
Property 56341 photo 4
Property 56341 photo 5
Property 56341 photo 6
Property 56341 photo 7
Property 56341 photo 8
Property 56341 photo 9

Details

  • طبقه: طبقه 1
  • سال ساخت: 1970
  • سال نوسازی: 2022
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 3500 m
  • فاصله از فرودگاه: 43 km

خدمات

  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 93 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
225 000 € 3082 €/m²
  • کد شی 52255
  • مربع متر 73 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 52279
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
190 000 € 1016 €/m²
  • کد شی 52331
  • مربع متر 187 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
335 000 € 4785 €/m²
  • کد شی 52421
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 4482 €/m²
  • کد شی 52456
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 3089 €/m²
  • کد شی 52946
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 4
فروش
240 000 € 2857 €/m²
  • کد شی 53233
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
247 000 € 3012 €/m²
  • کد شی 53235
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
200 000 € 1769 €/m²
  • کد شی 53236
  • مربع متر 113 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه