فروش - اپارتمان 115 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب آلیموس
940 000 €
8174 €/m²
Property 58413 photo 1
Property 58413 photo 2

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 115 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
940 000 € 8173 €/m²
  • کد شی 58413
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
1 080 000 € 11739 €/m²
  • کد شی 58417
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
890 000 € 4450 €/m²
  • کد شی 62009
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
1 050 000 € 7777 €/m²
  • کد شی 62306
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
880 000 € 6717 €/m²
  • کد شی 62389
  • مربع متر 131 m²
  • Rooms 5
فروش
1 000 000 € 7936 €/m²
  • کد شی 64113
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 4
فروش
1 100 000 € 7857 €/m²
  • کد شی 64114
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 10843 €/m²
  • کد شی 64234
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
1 105 000 € 12556 €/m²
  • کد شی 64413
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
1 120 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 64496
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه