290 000 € 270 000 €
6750 €/m²
Property 56522 photo 1
Property 56522 photo 2
Property 56522 photo 3
Property 56522 photo 4
Property 56522 photo 5
Property 56522 photo 6
Property 56522 photo 7
Property 56522 photo 8
Property 56522 photo 9

Details

  • طبقه: طبقه 4
  • سال ساخت: 1978
  • سال نوسازی: 2019
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 6400 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 40 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
410 000 € 4019 €/m²
  • کد شی 62419
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 4
فروش
285 000 € 5181 €/m²
  • کد شی 62422
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
335 000 € 3722 €/m²
  • کد شی 62481
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
345 000 € 3136 €/m²
  • کد شی 62550
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
280 000 € 4375 €/m²
  • کد شی 62782
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 5294 €/m²
  • کد شی 62783
  • مربع متر 51 m²
  • فاصله تا دریا 6400 m
فروش
270 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 62785
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 3
فروش
277 000 € 5893 €/m²
  • کد شی 62798
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 62799
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه