378 000 €
4909 €/m²
Property 56725 photo 1
Property 56725 photo 2
Property 56725 photo 3
Property 56725 photo 4
Property 56725 photo 5
Property 56725 photo 6
Property 56725 photo 7
Property 56725 photo 8
Property 56725 photo 9
Property 56725 photo 10

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 21 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 77 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
425 000 € 4086 €/m²
  • کد شی 65462
  • مربع متر 104 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 7241 €/m²
  • کد شی 65475
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 3
فروش
450 000 € 5696 €/m²
  • کد شی 65493
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 4200 €/m²
  • کد شی 65578
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 2941 €/m²
  • کد شی 65643
  • مربع متر 119 m²
  • Rooms 5
فروش
550 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65667
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 65765
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
420 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 65768
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
380 000 € 3762 €/m²
  • کد شی 65793
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 3
فروش
305 000 € 3315 €/m²
  • کد شی 65813
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه