310 000 €
3735 €/m²
Property 56970 photo 1
Property 56970 photo 2
Property 56970 photo 3
Property 56970 photo 4
Property 56970 photo 5
Property 56970 photo 6
Property 56970 photo 7
Property 56970 photo 8
Property 56970 photo 9
Property 56970 photo 10
Property 56970 photo 11
Property 56970 photo 12
Property 56970 photo 13
Property 56970 photo 14
Property 56970 photo 15
Property 56970 photo 16
Property 56970 photo 17
Property 56970 photo 18

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • سال ساخت: 2006
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 38 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 83 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح دو نما {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
290 000 € 6170 €/m²
  • کد شی 65358
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 7714 €/m²
  • کد شی 65359
  • مربع متر 35 m²
  • Rooms 2
فروش
320 000 € 4266 €/m²
  • کد شی 65385
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
425 000 € 4086 €/m²
  • کد شی 65462
  • مربع متر 104 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 7241 €/m²
  • کد شی 65475
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 3
فروش
285 000 € 9500 €/m²
  • کد شی 65482
  • مربع متر 30 m²
  • Rooms 2
فروش
450 000 € 5696 €/m²
  • کد شی 65493
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 4200 €/m²
  • کد شی 65578
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
297 000 € 3300 €/m²
  • کد شی 65614
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 2941 €/m²
  • کد شی 65643
  • مربع متر 119 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه