310 000 €
4026 €/m²
Property 57167 photo 1
Property 57167 photo 2
Property 57167 photo 3
Property 57167 photo 4
Property 57167 photo 5
Property 57167 photo 6
Property 57167 photo 7
Property 57167 photo 8
Property 57167 photo 9
Property 57167 photo 10
Property 57167 photo 11
Property 57167 photo 12
Property 57167 photo 13
Property 57167 photo 14
Property 57167 photo 15
Property 57167 photo 16
Property 57167 photo 17
Property 57167 photo 18
Property 57167 photo 19
Property 57167 photo 20
Property 57167 photo 21
Property 57167 photo 22
Property 57167 photo 23
Property 57167 photo 24
Property 57167 photo 25
Property 57167 photo 26
Property 57167 photo 27

Details

  • سال ساخت: 1974
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 77 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه. دوبلکس دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, باغ, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
450 000 € 4455 €/m²
  • کد شی 56942
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
340 000 € 2344 €/m²
  • کد شی 22434
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 6
فروش
355 000 € 3550 €/m²
  • کد شی 56861
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
310 000 € 4025 €/m²
  • کد شی 57167
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 2650 €/m²
  • کد شی 62873
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
390 000 € 3900 €/m²
  • کد شی 61749
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 4705 €/m²
  • کد شی 54390
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 2714 €/m²
  • کد شی 34583
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 3140 €/m²
  • کد شی 64607
  • مربع متر 121 m²
  • فاصله تا دریا 8250 m
فروش
410 000 € 5061 €/m²
  • کد شی 57931
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه