340 000 €
2345 €/m²
Property 22434 photo 1
Property 22434 photo 2
Property 22434 photo 3
Property 22434 photo 4
Property 22434 photo 5
Property 22434 photo 6
Property 22434 photo 7
Property 22434 photo 8
Property 22434 photo 9
Property 22434 photo 10
Property 22434 photo 11
Property 22434 photo 12
Property 22434 photo 13
Property 22434 photo 14
Property 22434 photo 15
Property 22434 photo 16
Property 22434 photo 17
Property 22434 photo 18
Property 22434 photo 19
Property 22434 photo 20
Property 22434 photo 21
Property 22434 photo 22
Property 22434 photo 23
Property 22434 photo 24
Property 22434 photo 25
Property 22434 photo 26
Property 22434 photo 27

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 18 km
  • فاصله از فرودگاه: 19 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 145 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, دوش. طبقه 5 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, باربیکیو آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
300 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 24359
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
465 000 € 2162 €/m²
  • کد شی 61585
  • مربع متر 215 m²
  • Rooms 6
فروش
500 000 € 3787 €/m²
  • کد شی 65439
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 4069 €/m²
  • کد شی 65194
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 4
فروش
300 000 € 3658 €/m²
  • کد شی 62731
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 2758 €/m²
  • کد شی 61447
  • مربع متر 174 m²
  • Rooms 6
فروش
350 000 € 3125 €/m²
  • کد شی 64608
  • مربع متر 112 m²
  • فاصله تا دریا 8250 m
فروش
400 000 € 4705 €/m²
  • کد شی 54390
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 4
فروش
310 000 € 4025 €/m²
  • کد شی 57167
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه