382 000 €
4961 €/m²
Property 58960 photo 1
Property 58960 photo 2
Property 58960 photo 3
Property 58960 photo 4
Property 58960 photo 5
Property 58960 photo 6
Property 58960 photo 7
Property 58960 photo 8
Property 58960 photo 9
Property 58960 photo 10
Property 58960 photo 11
Property 58960 photo 12
Property 58960 photo 13
Property 58960 photo 14
Property 58960 photo 15
Property 58960 photo 16
Property 58960 photo 17
Property 58960 photo 18
Property 58960 photo 19
Property 58960 photo 20
Property 58960 photo 21
Property 58960 photo 22
Property 58960 photo 23

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 77 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
345 000 € 3382 €/m²
  • کد شی 55905
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 4
فروش
340 000 € 3505 €/m²
  • کد شی 55906
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
330 000 € 3437 €/m²
  • کد شی 55907
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 3726 €/m²
  • کد شی 55908
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 3725 €/m²
  • کد شی 55909
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 4
فروش
465 000 € 4386 €/m²
  • کد شی 55910
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
430 000 € 4300 €/m²
  • کد شی 55911
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 55977
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 3840 €/m²
  • کد شی 55998
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 4266 €/m²
  • کد شی 56074
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه