فروش - اپارتمان 118 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - غرب پریستری
225 000 €
1907 €/m²
Property 57458 photo 1
Property 57458 photo 2
Property 57458 photo 3
Property 57458 photo 4
Property 57458 photo 5
Property 57458 photo 6
Property 57458 photo 7
Property 57458 photo 8
Property 57458 photo 9
Property 57458 photo 10
Property 57458 photo 11
Property 57458 photo 12
Property 57458 photo 13
Property 57458 photo 14
Property 57458 photo 15
Property 57458 photo 16
Property 57458 photo 17
Property 57458 photo 18
Property 57458 photo 19
Property 57458 photo 20
Property 57458 photo 21
Property 57458 photo 22
Property 57458 photo 23
Property 57458 photo 24
Property 57458 photo 25
Property 57458 photo 26
Property 57458 photo 27
  • کد شی 57458
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 118 m²
  • مساحت زمین 220 m²
  • منطقه آتن
  • Location (پریستری) | آتن - غرب (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 1979
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 6600 m
  • فاصله از فرودگاه: 41 km

خدمات

  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 118 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 دوش, 2 انبار. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
305 000 € 2033 €/m²
  • کد شی 38066
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 1306 €/m²
  • کد شی 38084
  • مربع متر 245 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 1976 €/m²
  • کد شی 41779
  • مربع متر 129 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 2888 €/m²
  • کد شی 42073
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
230 000 € 2584 €/m²
  • کد شی 42461
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 2608 €/m²
  • کد شی 42575
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 2454 €/m²
  • کد شی 42639
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 2253 €/m²
  • کد شی 42667
  • مربع متر 142 m²
  • Rooms 5
فروش
285 000 € 3653 €/m²
  • کد شی 42737
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه