فروش - اپارتمان 97 m² در آتن

یونان آتیکا حومه پیرئوس نیکایا
250 000 €
2577 €/m²
Property 57508 photo 1
Property 57508 photo 2
Property 57508 photo 3
Property 57508 photo 4
Property 57508 photo 5
Property 57508 photo 6
Property 57508 photo 7
Property 57508 photo 8
Property 57508 photo 9
Property 57508 photo 10
Property 57508 photo 11
Property 57508 photo 12
Property 57508 photo 13
Property 57508 photo 14
Property 57508 photo 15
Property 57508 photo 16
Property 57508 photo 17
Property 57508 photo 18
Property 57508 photo 19
Property 57508 photo 20

Details

  • طبقه: طبقه 5
  • سال ساخت: 2007
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 3100 m
  • فاصله از فرودگاه: 45 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 97 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, باغ, سیستم گرمایشی. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
336 000 € 4048 €/m²
  • کد شی 56251
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
342 000 € 4120 €/m²
  • کد شی 56252
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
347 000 € 4180 €/m²
  • کد شی 56253
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
351 000 € 4443 €/m²
  • کد شی 56254
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4842 €/m²
  • کد شی 56586
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4906 €/m²
  • کد شی 56589
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4906 €/m²
  • کد شی 56724
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
330 000 € 3666 €/m²
  • کد شی 56811
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه