250 000 €
4464 €/m²
Property 57690 photo 1
Property 57690 photo 2
Property 57690 photo 3
Property 57690 photo 4
Property 57690 photo 5
Property 57690 photo 6
Property 57690 photo 7
Property 57690 photo 8
Property 57690 photo 9

Details

  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 45 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 56 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
240 000 € 3116 €/m²
  • کد شی 56605
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4906 €/m²
  • کد شی 56724
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
230 000 € 2555 €/m²
  • کد شی 56793
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 2363 €/m²
  • کد شی 56796
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
330 000 € 3666 €/m²
  • کد شی 56811
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 2954 €/m²
  • کد شی 56818
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 3734 €/m²
  • کد شی 56970
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه