235 000 € 215 000 €
4300 €/m²
Property 57707 photo 1
Property 57707 photo 2
Property 57707 photo 3
Property 57707 photo 4
Property 57707 photo 5
Property 57707 photo 6
Property 57707 photo 7
Property 57707 photo 8
Property 57707 photo 9
Property 57707 photo 10
Property 57707 photo 11
Property 57707 photo 12
Property 57707 photo 13
Property 57707 photo 14
Property 57707 photo 15

Details

  • سال ساخت: 1982
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 50 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در Semi-first floor طبقه و شامل Semi-first floor شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به جنگل.{همچنین مبلمان, کولر, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 7812 €/m²
  • کد شی 62967
  • مربع متر 32 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
250 000 € 8064 €/m²
  • کد شی 63006
  • مربع متر 31 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
260 500 € 6353 €/m²
  • کد شی 63008
  • مربع متر 41 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 63009
  • مربع متر 36 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
280 500 € 6841 €/m²
  • کد شی 63011
  • مربع متر 41 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
251 500 € 6986 €/m²
  • کد شی 63013
  • مربع متر 36 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
307 600 € 6990 €/m²
  • کد شی 63014
  • مربع متر 44 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
250 000 € 13157 €/m²
  • کد شی 63015
  • مربع متر 19 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
270 000 € 2872 €/m²
  • کد شی 63021
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 4
فروش
290 000 € 3918 €/m²
  • کد شی 63032
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه