625 000 €
2232 €/m²
Property 57958 photo 1
Property 57958 photo 2
Property 57958 photo 3
Property 57958 photo 4
Property 57958 photo 5
Property 57958 photo 6
Property 57958 photo 7
Property 57958 photo 8
Property 57958 photo 9
Property 57958 photo 10
Property 57958 photo 11

Details

  • سال ساخت: 1992
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 120 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 280 متر مربع در پلپونز. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, 4 حمام. خانه دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه