620 000 € 500 000 €
1152 €/m²
Property 58905 photo 1
Property 58905 photo 2
Property 58905 photo 3
Property 58905 photo 4
Property 58905 photo 5
Property 58905 photo 6
Property 58905 photo 7
Property 58905 photo 8
Property 58905 photo 9
Property 58905 photo 10
Property 58905 photo 11
Property 58905 photo 12
Property 58905 photo 13
Property 58905 photo 14
Property 58905 photo 15
Property 58905 photo 16
Property 58905 photo 17
Property 58905 photo 18
Property 58905 photo 19
Property 58905 photo 20
Property 58905 photo 21
Property 58905 photo 22
Property 58905 photo 23
Property 58905 photo 24

Details

  • سال ساخت: 2003
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 3750 m
  • فاصله از فرودگاه: 165 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • کف گرم
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 434 متر مربع در پلپونز. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام. طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام. خانه دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه