630 000 €
2800 €/m²
Property 65933 photo 1
Property 65933 photo 2
Property 65933 photo 3
Property 65933 photo 4
Property 65933 photo 5
Property 65933 photo 6
Property 65933 photo 7
Property 65933 photo 8
Property 65933 photo 9
Property 65933 photo 10
Property 65933 photo 11
Property 65933 photo 12
Property 65933 photo 13
Property 65933 photo 14
Property 65933 photo 15
Property 65933 photo 16
Property 65933 photo 17
Property 65933 photo 18
Property 65933 photo 19
Property 65933 photo 20
Property 65933 photo 21
Property 65933 photo 22
Property 65933 photo 23

Details

  • سال ساخت: 2002
  • سال نوسازی: 2023
  • تعداد اتاق ها: 7
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: E
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 100 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 225 متر مربع در پلپونز. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, سیستم گرمایشی, انبار.

پلپونز

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه