فروش - اپارتمان 76 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
419 000 €
5513 €/m²
Property 57983 photo 1
Property 57983 photo 2
Property 57983 photo 3
Property 57983 photo 4
Property 57983 photo 5
Property 57983 photo 6
Property 57983 photo 7
Property 57983 photo 8
Property 57983 photo 9
Property 57983 photo 10
Property 57983 photo 11
Property 57983 photo 12

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 76 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
570 000 € 3877 €/m²
  • کد شی 5879
  • مربع متر 147 m²
  • Rooms 5
فروش
431 000 € 5192 €/m²
  • کد شی 65223
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 4010 €/m²
  • کد شی 65230
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 4531 €/m²
  • کد شی 65321
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
425 000 € 4086 €/m²
  • کد شی 65462
  • مربع متر 104 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 7241 €/m²
  • کد شی 65475
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 65765
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
420 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 65768
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
380 000 € 3762 €/m²
  • کد شی 65793
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 3
فروش
420 000 € 3387 €/m²
  • کد شی 66061
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه