درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 4400 m² در حومه تسالونیکی
یونان
تسالونیکی
تسالونیکی - حومه
ترمی
160 000 €
36 €/m²
کد شی
58077
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
4400 m²
منطقه
حومه تسالونیکی
Location
(ترمی) | تسالونیکی - حومه (تسالونیکی)
Details
فاصله از دریا:
14000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
1 km
فاصله از فرودگاه:
14 km
توضیحات
برای فروش زمین 4400 متر مربع در حومه تسالونیکی.
حومه تسالونیکی
Location
حقایق مشابه
فروش
130 000 €
118 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
35075
مربع متر
1100 m²
فاصله تا دریا
16000 m
فروش
200 000 €
338 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
35258
مربع متر
591 m²
فاصله تا دریا
200 m
فروش
130 000 €
287 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
39854
مربع متر
452 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
175 000 €
100 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
39855
مربع متر
1750 m²
فاصله تا دریا
5500 m
فروش
175 000 €
98 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
39856
مربع متر
1770 m²
فاصله تا دریا
5500 m
فروش
175 000 €
42 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
40033
مربع متر
4100 m²
فاصله تا دریا
13000 m
فروش
200 000 €
28 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
40171
مربع متر
7000 m²
فاصله تا دریا
8000 m
فروش
220 000 €
5 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
40246
مربع متر
37000 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
190 000 €
44 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
46871
مربع متر
4250 m²
فاصله تا دریا
1600 m
فروش
150 000 €
31 €/m²
زمین
حومه تسالونیکی
کد شی
49429
مربع متر
4800 m²
فاصله تا دریا
1300 m
Anastasia Sidiropoulou
+30 2310 591 431
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1