فروش - اپارتمان 62 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
520 000 €
8387 €/m²
Property 58357 photo 1
Property 58357 photo 2
Property 58357 photo 3
Property 58357 photo 4
Property 58357 photo 5
Property 58357 photo 6
Property 58357 photo 7
  • کد شی 58357
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 62 m²
  • منطقه آتن
  • Location (Voula) | آتن - جنوب (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 2024
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1400 m
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 62 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
596 000 € 6850 €/m²
  • کد شی 65343
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 3
فروش
584 000 € 6790 €/m²
  • کد شی 65344
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
530 000 € 4240 €/m²
  • کد شی 65448
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
620 000 € 4133 €/m²
  • کد شی 65460
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 5
فروش
425 000 € 4086 €/m²
  • کد شی 65462
  • مربع متر 104 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 7241 €/m²
  • کد شی 65475
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 3
فروش
450 000 € 5696 €/m²
  • کد شی 65493
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
695 000 € 5696 €/m²
  • کد شی 65652
  • مربع متر 122 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65667
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
580 000 € 4461 €/m²
  • کد شی 65669
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه