498 000 €
4743 €/m²
Property 58961 photo 1
Property 58961 photo 2
Property 58961 photo 3
Property 58961 photo 4
Property 58961 photo 5
Property 58961 photo 6
Property 58961 photo 7
Property 58961 photo 8
Property 58961 photo 9
Property 58961 photo 10
Property 58961 photo 11
Property 58961 photo 12
Property 58961 photo 13
Property 58961 photo 14
Property 58961 photo 15
Property 58961 photo 16
Property 58961 photo 17
Property 58961 photo 18
Property 58961 photo 19
Property 58961 photo 20
Property 58961 photo 21
Property 58961 photo 22
Property 58961 photo 23

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 105 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
440 000 € 5432 €/m²
  • کد شی 58948
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 3
فروش
491 000 € 4676 €/m²
  • کد شی 58952
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
473 000 € 4592 €/m²
  • کد شی 58956
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
498 000 € 4742 €/m²
  • کد شی 58961
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
479 000 € 4650 €/m²
  • کد شی 58964
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
515 000 € 4904 €/m²
  • کد شی 60361
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
515 000 € 4904 €/m²
  • کد شی 60362
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
440 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 60992
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه