1 350 000 €
7258 €/m²
Property 56963 photo 1
Property 56963 photo 2
Property 56963 photo 3
Property 56963 photo 4
Property 56963 photo 5
Property 56963 photo 6
Property 56963 photo 7
Property 56963 photo 8
Property 56963 photo 9
Property 56963 photo 10
Property 56963 photo 11
Property 56963 photo 12
Property 56963 photo 13
Property 56963 photo 14
Property 56963 photo 15
Property 56963 photo 16
Property 56963 photo 17
Property 56963 photo 18
Property 56963 photo 19
Property 56963 photo 20
Property 56963 photo 21

Details

  • سال ساخت: 1973
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 6500 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 186 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 حمام, 2 توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین شومینه, کولر, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 295 000 € 9452 €/m²
  • کد شی 58377
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 4
فروش
1 355 000 € 11782 €/m²
  • کد شی 58416
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
1 600 000 € 11851 €/m²
  • کد شی 62309
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
1 100 000 € 7857 €/m²
  • کد شی 64114
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
1 400 000 € 10852 €/m²
  • کد شی 64217
  • مربع متر 129 m²
  • Rooms 4
فروش
1 250 000 € 10593 €/m²
  • کد شی 64235
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
1 300 000 € 9629 €/m²
  • کد شی 64248
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
1 105 000 € 12556 €/m²
  • کد شی 64413
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
1 750 000 € 15086 €/m²
  • کد شی 64414
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه