فروش - اپارتمان 131 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب گلیفادا
950 000 €
7252 €/m²
Property 64741 photo 1
Property 64741 photo 2
Property 64741 photo 3
Property 64741 photo 4
Property 64741 photo 5
Property 64741 photo 6
Property 64741 photo 7
Property 64741 photo 8
Property 64741 photo 9
Property 64741 photo 10
Property 64741 photo 11
Property 64741 photo 12

Details

  • سال ساخت: 2011
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Type of flooring: wood
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1750 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 131 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین شومینه, کولر, باغ, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 200 000 € 13636 €/m²
  • کد شی 57087
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 2
فروش
850 000 € 6692 €/m²
  • کد شی 58091
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
850 000 € 6296 €/m²
  • کد شی 58341
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
1 295 000 € 9452 €/m²
  • کد شی 58377
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 4
فروش
940 000 € 8173 €/m²
  • کد شی 58413
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
765 000 € 8315 €/m²
  • کد شی 58415
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
1 355 000 € 11782 €/m²
  • کد شی 58416
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
1 080 000 € 11739 €/m²
  • کد شی 58417
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
890 000 € 4450 €/m²
  • کد شی 62009
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
1 050 000 € 7777 €/m²
  • کد شی 62306
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه