فروش - اپارتمان 115 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب آلیموس
1 355 000 €
11783 €/m²
Property 58416 photo 1
Property 58416 photo 2

Details

  • طبقه: طبقه 5
  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 115 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 355 000 € 11782 €/m²
  • کد شی 58416
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
1 600 000 € 11851 €/m²
  • کد شی 62309
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
1 100 000 € 7857 €/m²
  • کد شی 64114
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
1 400 000 € 10852 €/m²
  • کد شی 64217
  • مربع متر 129 m²
  • Rooms 4
فروش
1 250 000 € 10593 €/m²
  • کد شی 64235
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
1 300 000 € 9629 €/m²
  • کد شی 64248
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
1 105 000 € 12556 €/m²
  • کد شی 64413
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
1 750 000 € 15086 €/m²
  • کد شی 64414
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 3
فروش
1 120 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 64496
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه