فروش - اپارتمان 200 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال کیفیسیا
1 260 000 €
6300 €/m²
Property 38662 photo 1
Property 38662 photo 2

Details

  • سال ساخت: 2019
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 15000 m
  • فاصله از فرودگاه: 29 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 200 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 5 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح دو نما {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 350 000 € 7258 €/m²
  • کد شی 56963
  • مربع متر 186 m²
  • Rooms 5
فروش
1 800 000 € 12000 €/m²
  • کد شی 57079
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
1 200 000 € 13636 €/m²
  • کد شی 57087
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 2
فروش
1 295 000 € 9452 €/m²
  • کد شی 58377
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 4
فروش
1 355 000 € 11782 €/m²
  • کد شی 58416
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
1 080 000 € 11739 €/m²
  • کد شی 58417
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
1 050 000 € 7777 €/m²
  • کد شی 62306
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
1 600 000 € 11851 €/m²
  • کد شی 62309
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
1 100 000 € 7857 €/m²
  • کد شی 64114
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه