فروش - اپارتمان 100 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
750 000 € 600 000 €
6000 €/m²
Property 58935 photo 1
Property 58935 photo 2
Property 58935 photo 3
Property 58935 photo 4
Property 58935 photo 5
Property 58935 photo 6
Property 58935 photo 7
Property 58935 photo 8
Property 58935 photo 9
  • کد شی 58935
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 100 m²
  • منطقه آتن
  • Location (Voula) | آتن - جنوب (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2007
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 900 m
  • فاصله از فرودگاه: 19 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 100 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, باربیکیو آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
850 000 € 6296 €/m²
  • کد شی 58341
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
940 000 € 8173 €/m²
  • کد شی 58413
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
765 000 € 8315 €/m²
  • کد شی 58415
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
1 080 000 € 11739 €/m²
  • کد شی 58417
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
630 000 € 3264 €/m²
  • کد شی 60597
  • مربع متر 193 m²
  • Rooms 6
فروش
890 000 € 4450 €/m²
  • کد شی 62009
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
1 050 000 € 7777 €/m²
  • کد شی 62306
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
680 000 € 7157 €/m²
  • کد شی 62328
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه