491 000 €
4676 €/m²
Property 58952 photo 1
Property 58952 photo 2
Property 58952 photo 3
Property 58952 photo 4
Property 58952 photo 5
Property 58952 photo 6
Property 58952 photo 7
Property 58952 photo 8
Property 58952 photo 9
Property 58952 photo 10
Property 58952 photo 11
Property 58952 photo 12
Property 58952 photo 13
Property 58952 photo 14
Property 58952 photo 15
Property 58952 photo 16
Property 58952 photo 17
Property 58952 photo 18
Property 58952 photo 19
Property 58952 photo 20
Property 58952 photo 21
Property 58952 photo 22
Property 58952 photo 23

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 105 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
670 000 € 3145 €/m²
  • کد شی 3933
  • مربع متر 213 m²
  • Rooms 5
فروش
570 000 € 3877 €/m²
  • کد شی 5879
  • مربع متر 147 m²
  • Rooms 5
فروش
650 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 21909
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
536 000 € 6536 €/m²
  • کد شی 65340
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
530 000 € 4240 €/m²
  • کد شی 65448
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
450 000 € 5696 €/m²
  • کد شی 65493
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 5102 €/m²
  • کد شی 65814
  • مربع متر 98 m²
  • Rooms 4
فروش
475 000 € 5523 €/m²
  • کد شی 65939
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
485 000 € 4619 €/m²
  • کد شی 66050
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه