420 000 €
4000 €/m²
Property 55977 photo 1
Property 55977 photo 2
Property 55977 photo 3
Property 55977 photo 4
Property 55977 photo 5
Property 55977 photo 6
Property 55977 photo 7
Property 55977 photo 8
Property 55977 photo 9
Property 55977 photo 10
Property 55977 photo 11
Property 55977 photo 12
Property 55977 photo 13
Property 55977 photo 14
Property 55977 photo 15
Property 55977 photo 16
Property 55977 photo 17

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 2023
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 9200 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

خدمات

  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 105 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
450 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 46911
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
420 000 € 3500 €/m²
  • کد شی 48707
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 5
فروش
360 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 49270
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 5
فروش
370 000 € 4625 €/m²
  • کد شی 49912
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
450 000 € 3813 €/m²
  • کد شی 49951
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 50894
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
345 000 € 2923 €/m²
  • کد شی 50913
  • مربع متر 118 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
597 000 € 2926 €/m²
  • کد شی 50958
  • مربع متر 204 m²
  • فاصله تا دریا 14000 m
فروش
365 000 € 3119 €/m²
  • کد شی 51219
  • مربع متر 117 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه