400 000 €
5063 €/m²
Property 56730 photo 1
Property 56730 photo 2
Property 56730 photo 3
Property 56730 photo 4
Property 56730 photo 5
Property 56730 photo 6
Property 56730 photo 7
Property 56730 photo 8
Property 56730 photo 9
Property 56730 photo 10
Property 56730 photo 11
Property 56730 photo 12

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 21 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 79 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
416 000 € 4378 €/m²
  • کد شی 58953
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 4583 €/m²
  • کد شی 58954
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
365 000 € 4679 €/m²
  • کد شی 58955
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
473 000 € 4592 €/m²
  • کد شی 58956
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
384 000 € 4517 €/m²
  • کد شی 58957
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 4805 €/m²
  • کد شی 58958
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
411 000 € 4670 €/m²
  • کد شی 58959
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
382 000 € 4961 €/m²
  • کد شی 58960
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
498 000 € 4742 €/m²
  • کد شی 58961
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
391 000 € 4654 €/m²
  • کد شی 58962
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه