371 000 €
4756 €/m²
Property 58963 photo 1
Property 58963 photo 2
Property 58963 photo 3
Property 58963 photo 4
Property 58963 photo 5
Property 58963 photo 6
Property 58963 photo 7
Property 58963 photo 8
Property 58963 photo 9
Property 58963 photo 10
Property 58963 photo 11
Property 58963 photo 12
Property 58963 photo 13
Property 58963 photo 14
Property 58963 photo 15
Property 58963 photo 16
Property 58963 photo 17
Property 58963 photo 18
Property 58963 photo 19
Property 58963 photo 20
Property 58963 photo 21
Property 58963 photo 22
Property 58963 photo 23

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 78 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر. ساختمان بدون آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
368 000 € 4842 €/m²
  • کد شی 56586
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4906 €/m²
  • کد شی 56589
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
473 000 € 4876 €/m²
  • کد شی 56590
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 6214 €/m²
  • کد شی 56679
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
368 000 € 4906 €/m²
  • کد شی 56724
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
378 000 € 4909 €/m²
  • کد شی 56725
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 4950 €/m²
  • کد شی 56726
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
385 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 56727
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 5128 €/m²
  • کد شی 56728
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 5154 €/m²
  • کد شی 56729
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه